Ferforje Demir Kapı Otomatik Kapı Taktırma

Demir ferforje kapınızın ağırlık uzunluk kullanım sayısı önemlidir. Montaj Firmamız tarafından yapılması tavsiye edilir.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Otomatik Sürgülü Kapı Açacakları

  OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

  Otomatik kapı sistemlerinin birçok faktörü göz önünde bulundurması gerekir. Bina ve çevre türüne bağlı olarak, konfor, rahatlık, güvenlik ve tasarımın tümü ilgili kapı sisteminin günlük uygunluğunu belirler. Hijyen, enerji verimliliği ve düzenlenmiş yaya akışı da dikkate alınmalıdır. POWERTECH ve STARK MOTOR kapı Sistemleri size otomatik kayar kapılar, katlanır kapılar, kavisli kayar kapılar ve döner kapılar; hepsi en yüksek ilgili standartları ve performans kriterlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

   

  OTOMATİK SÜRGÜLÜ KAPI AÇACAKLARI

  POWERTECH ve STARK MOTOR Otomatik kayar kapı operatörünüzü seçin ve pratik olarak her kayar kapıyı otomatikleştirin.

  Hem konut hem de endüstriyel kullanım için uygun olan DC Motor PL500, PL600, PL800, PL1000 ve AC Motor PSA500, PSA700, PSA1000, PSA1200 serisi elektrikli kayar kapı açıcıları arasında seçim yapın.

  Mekanik kavrama ile ya da olmadan çeşitli sürgülü kapı açıcıları mevcuttur, 230 / 110V veya 24V çalıştırılabilir olarak mevcuttur. 24V versiyonlar, kayar kapı motor kitinin tamamen elektrik kesintisi durumunda bile çalışmasını sağlayan batarya (AKÜ) ile çalıştırılabilir. PSA serisi operatörlerin içine yerleştirilmiş olan 220V gücündeki Tek fazlı redüktörlü motor, endüstriyel kullanım için uygun kılar.

  POWERTECH ve STARK MOTOR mevcut olan montaja hazır kayar kapı kitleri, Avrupa CE Direktifleri tarafından istenen tüm bileşenleri içerir ve montajcının kolay kurulum işlemi olmasını sağlar.

  Tüm sürgülü otomatik kapı açıcıları, tüm çevresel şartlar altında tamamen test edilmiştir ve dünyanın her ülkesinde kurulum için uygun olarak tasarlanmıştır.

   

  Demir sürgülü bahçe kapınızın ağırlık uzunluk ve kullanım sayısına göre motor seçimi yapılmaktadır.

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu