Otomatik Kapı Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı Sistemleri Sıkça Sorulan Sorular

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

Menü

  S.S.S.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Elektro mekanik motorlar kısa vadede bakım gerektirmez. Uzun vade de yetkili servis kontrolünde kapınızın bakımları yapılarak motorun ömrü uzatılabilir.

  STARK motorların hızları fabrika çıkışı standart hızda üretilir ve değiştirilemez. HZ serisi motorların fabrika çıkışı standart hıza ayarlanır, kapının durumuna göre yetkili servis tarafından hızı arttırılabilir veya düşürülebilmektedir.

  Bahçe kapı motorlarının teknik verilerine göre kapınıza uygun model seçilmelidir. Kapı uzunluğu ve ağırlıkları çok önemlidir. Yanlış model seçimlerinde motor zarar görebilmektedir. Yetkili satıcı ve servis kontrolünde keşif yapılarak yanlış tercihler önceden önlenebilir.

  Otomatik kapı motorlarınız her türlü access kontrol sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Uzaktan kumanda, buton, plaka tanıma, ogs geçiş sistemi, kartlı geçiş vb. kontrol sistemleri ile çalıştırılabilmektedir.

  STARK serisi ile HZ serisi arasındaki farklar teknik verilerden detaylı bakılabilir. Stark serisi motorlar 600-2.5000 Kg taşıma kapasitesine sahip 7 farklı model olarak AC-DC seçenekleri ile üretilmektedir. HZ2500 serisi motorlar ise 4-20 mt uzunluğundaki kapılar için 1.000 3.000 Kg olarak farklı modeller vardır.

  Dc model seçeneği akü sistemi sayesinde elektrik kesildiği anda devreye girerek sistemin 20-50 arasında açılıp-kapanmasını sağlar. (Çalışma sayısı ile süresi kapının uzunluğuna ve ağırlığına göre değişir)

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu