Otomatik Garaj Kapısı ve Bahçe Kapı Motorları

Bahçe Kapı Motoru Fiyatları ve Otomatik Kapı Servis Hizmeti.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

Menü

  HAKKIMIZDA

  Biz Kimiz 

  Otomatik Uzaktan Erişim Kapı Sistemleri, Elektrikli bahçe kapısı motorları ve uzaktan garaj kapısı açıcılarında 2 yıl Türkiye garantilidir. Otomatik garaj kapılarının önde gelen kurumlarındandır. 10 Yılı aşkın bir süredir Türkiye genelinde mükemmel hizmet veriyoruz ve durma niyetimiz yok.

  İlk önce müşteri memnuniyeti
  Garaj kapısı kurulumu firmamızın eğitimli ve üniformalı profesyonel kapı / garaj kapısı montajcısı, dairesel kapı, seksiyonel kapı, cam radarlı kapı.
  Otomasyon Sistemini tedarik edecek, kuracak, bakımını yapacak.
  CYD personelinin tamamı eğitilmiş ve işbaşında çalışmaya başlamadan iş güvenli dikkat eden ekiplerimiz.
  Türkiye’de müşterilerimize tüm garaj kapısı açacakları için müşteri memnuniyetini iade garantisini veren ilk şirketiz! Türkiye’deki teslimat ve garaj kapısı kurulumundan önce zaman ve güvenilirlik testine geçtiklerini emin olmak için tüm ürünleri sürekli geliştiriyor ve iyice test ediyoruz.

  Neden bizi seçmelisiniz
  Çözümler: Otomatik Uzaktan Erişim, sizin için en iyi şekilde çalışabilecek bir dizi ürüne sahiptir. Mümkün olan en iyi çözümleri sağladıklarından emin olmak için ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

  Hizmet: Gururlu bir Türkiye firmasıyız ve kalite kontrol tesislerimiz sayesinde, yeni ürünler geliştirip test edebiliyoruz. Ürünlerin zamanında teslim edilebilmesi dahil olmak üzere ve bütçede uygun ürünler, kalite ürünlerimizin ayrılmaz bir parçadır.

  Kalite: Otomatik Uzaktan Erişim ‘in kanıtlanmış performansı, Türkiye’deki yüksek kaliteli projelerden sorumlu en büyük mühendislik ve inşaat şirketlerinin birçoğu ile ortaklığımız tarafından kanıtlanmıştır. Sadece kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve tanınmış standartlara uygun ürünleri kullanılıyoruz.

  Özel Üretim: Otomatik kapı motorları, siteye özgü uygulamalar için özel yazılım, tasarım ve üretim konusunda yardımcı olabilir ve en uygun maliyetli ürün çözümlerini sağlamak için gerekli teknik destek ve uzmanlığı sağlayabiliriz.

  Emniyet: Yaptığımız her şeyden önce

  İlişkiler: Bu tüm paydaşlar için değer yaratır. İnsanlarımızın, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve toplumun ihtiyaç ve isteklerine uygun sürdürülebilir sonuçları şekillendiriyoruz.

  Performans: Olağanüstü performans sunmak için kendimizi sorumlu tutuyoruz. Bizler, profesyonel ve tutkulu davranırız. Türkiye’deki Otomatik garaj kapısı kurulum ve otomasyonundaki başarıları ödüllendiriyoruz ve kutlarız. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman yerine getirmeye çalışıyoruz.

  Bütünlük: Yapacağımızı söylediklerimizi yaparak güven inşa ediyoruz. Açık ve dürüstüz ve başkalarının değerlerine saygı duyuyoruz. Kişisel ve teknik güvenilirliğe çok değer veriyoruz. 

  Tarihimiz

  CYD OTOMASYON sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren basta Otomatik Kapı sektöründe deneyimli başarılara imza atmıştır. Uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir.

  Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

  CYD OTOMAYON alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu gün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız.

  Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, Satış sonrasında da teknik destek olarak devam etmektedir.

  CYD OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

   

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu