Otomatik Kapı Tamir, Servis, Bakım, Onarım, Otomatik Kapı Yedek Parça

Otomatik kapı tamir ve servisi 7/24 özel servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız CYD OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

Otomatik Kapı Tamir Servisi

Kapı tamiri ve servisi çok önemli bir görevdir, kapılarınızda meydana gelen arızalar durumunda hızlı ve profesyonel hizmet vermek müşterilerimizi mağdur etmeden hızlı servis imkânı sunmak bizim için en önemlisidir. Kapılarınıza yetkisiz kişiler tarafından yapılacak müdahaleler sonucu kapılarınızın kullanım ömrü ve çalışma randımanı genellikle bozmaktadırlar. Kapı Servisi firmamız tarafından yapılan servis işlemleri garanti altına yapılmaktadır. Biz müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Servis ve tamir hizmetini yalnızca yetkili bayimize yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Her zaman orijinal parça kullanılmaktadır.

Kaliteli otomatik kapı montajı ve onarımı için STARK MOTOR ve POWERTECH, servis ve bakım ihtiyaçlarının tümünü karşılamak üzere CYD OTOMASYON SİSTEMLERİ güven veriyor. Profesyonel bir servis teknisyeni ile onarım randevusu almak için bugün arayın.

 
Otomatik kapınız üzerinde karmaşık bir çalışma gerektiren özel bir proje var mı? Her tür kapıda onarımını biliyoruz - yana kayar kapı, döner kapı, salıncaklı kapı, katlanır kapı, dairesel kapı, bahçe kapıları, radarlı kapılar, camlı otomatik kapılar, bariyer kapılar ve emniyet sensörleri birlikte yangın ve güvenli giriş kapıları gibi. Sonuçta, bir müşterinin otomatik kapınıza sıkışmasını istemezsiniz değil mi? Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde içeri girip çıkabilmesi için düzeltmemize izin verin.
 
Bugün çağrı yapın ve otomatik kapınızı emniyet, güvenlik ve estetik nedenlerle düzeltmemize izin verin.
Sadece otomatik kapılardaki en ileri teknolojiyi sağlamakla kalmıyor, eşyalarımızı parçalardan arındırarak depomuzda tutuyoruz ve işiniz için yüksek teknolojili giriş yerlerini özelleştirebiliyor, tüm bu hizmetler yalnızca yüksek eğitimli teknisyenler tarafından yapılmaktadır.
 
Tüm onarım teknisyenlerimiz güvenlik sertifikasına sahiptir ve en son ürünlerle çalışmada eğitim almışlardır. Stark Motor ve Powertech uyumlu kapılarımızı geliştirmek siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün sunmaktayız.
Ve ihtiyaçlarınıza otomatik kapıyı gerektirdiği için, yine de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürünü özelleştirebiliriz. Sizin için sadece uzaktan kumanda, güvenlik sensörleri ve tuş takımı gibi özel talepleri değerlendirir, ölçer, tasarlar ve belirtiriz. Tüm bu alanlarda ve diğer pek çok ticari mekanda kapsamlı bir tecrübeye sahibiz, tamirinizi yapabileceğimizden veya kuracağımızdan emin olabilirsiniz.
 
Otomatik kapılar satışında Türkiye genelinde bayilerimiz ve satış ağımız arttırmaktayız. CYD OTOMASYON SİSTEMLERİ birinci sınıf ticari kapı şirketi olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, son 15 yılda, şehirdeki ticari kapıların önde gelen kurulum ve onarım şirketleri olarak kendimizi inşa ettik.
 
Otomatik kapı onarımı söz konusu olduğunda, iş dünyası Cyd Otomasyon tarafından sunulan çok yetenekli teknisyenlerden ve kaliteli ürünlerden yararlanmaktadır. Uzman bir satış, tasarım veya servis üyesi ile konuşmak için bugün arayın.
 
 

Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

0 (216) 315 16 16
0 (216) 505 51 51

info@cydotomasyon.com

İletişim Formu