Sürgülü kapılar için elektrikli redüktörlü motorlar

Powertech, ister konut, ister villa, ister endüstriyel olsun.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Sürgülü Kapılar Elektrik ve Elektronik Redüktörlü Motorlar

  SÜRGÜLÜ KAPILAR İÇİN ELEKTRİKLİ REDÜKTÖRLÜ MOTORLAR

  Sürgülü kapılar için elektrikli redüktörler:

  Powertech, ister konut, ister villa, ister endüstriyel olsun, farklı işletim gereksinimleri için özel olarak tasarlanmış özel çözümler sunar.

  Bir de ev ortamında, redüktörlü dişli motorları olabilir modellere göre, 1200 kg, 400 kg'dan yükleri taşımak 230AC, 24DC ya da 12DC volt.

  Bu ürünler yerleşik mekanik limit anahtarları ile pazarlanmaktadır, ancak manyetik limit anahtarları bir seçenek olarak sunulurken düşük voltajlı versiyonlar limit anahtarlarından kurtulan enkoder teknolojisini kullanmaktadır. Dahası, yerleşik iki kanallı kontrol paneli ve alıcı ile de donatılmıştır.

   

  Sürgülü kapılar için elektrikli motorlar: Konut ve Villa

  Enkoderli ve limit şalterli (bazı durumlarda manyetik olanları), elektriksel kontrol panelli veya panosuz alçak gerilim redüktörlü motorlar ve gömme kodlu iki kanallı alıcı, konut tipi veya endüstriyel kullanım için önerilmektedir. 230VAC 400VAC volt, dakikada 24 metreye kadar ( hızlı motorlar için ) bir hız ve 2000 kg'a kadar yük taşıma kapasitesi ile birlikte.

  Tüm ürünler CE Belgeleri; Dahili kodlayıcıya sahip modeller engelleri algılayabilir, açma / kapama yavaşlatma sistemi ile üretilmiştir ve ezilme önleyici güvenliği garanti eder.

   

  Sürgülü kapılar için elektrik motorları: Endüstriyel

  Kaçınılmaz olarak, endüstriyel kullanım özel güç gerektirir: burada kanat başına 4000 kg'a kadar yükler doğar. Beklendiği gibi, çalışma voltajı 400 volttur. Redüktörlü motorlar kontrol panelleriyle birlikte verilirken, koruyucular paslanmaz çelik veya boyalı sac, mekanik ve ayarlanabilir ezilme önleyici kavramadır.

  Bazı modeller büyük boyutları ve olağanüstü kapasite kapılarını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Performans yelpazesi, daha uzun ömür ve daha fazla sessizlik için metal ve bronz dişlilerle ve çalışma döngüsünü arttırmak için daha fazla sessizlik ve havalandırmalı motorla tamamlanmaktadır (diğer modellere göre +% 50).

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu