otomatik kapı kontrol ünitesi ve kontrol etme sistemi kumanda beyni

otomatik kapı kartı, her türlü markaya uyumludur, bahçe kapınızın kontrol etme kartı

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

Stark Aksesuarlar

  Stark Motor Kontrol Kartı Ünitesi

  Kontrol Kartı Ünitesi (SL2000 - SL2003)

  Otomatik Kapı Kontrol Ünitesi ve Yedek Parçası

  Açılış / kapanış çalışma süresi hafızaya alma: Motor çalışma süresi 100s 5s arasında ayarlanabilir. Kapı kaplı konuma alınız. (switchlerin yönü doğru olup olmadığını kontrol ediniz) S4 düğmesini basınız; ve S2 Butonuna basarak aç komutu veriniz, kapı açılma konumu tamamlayana kadar bekleyiniz (DL3 LED ışık yanıp söner) siviç gelip durduktan sonra kapı tanıma süresini tamamlamış olur.


  Fotosel infrared ayarı ve kablo bağlantısı: Fotosel üstünde (+ - com out) yazar + + - - (24+ VAC-) denk gelecek şekilde renklerini kontrol ediniz. Com ve Out girişini kartın üzerinde (Photocell) klemensine giriniz. Fotosel doğru bağlatı yaptığınızda DL4 LED ışık yanar. Fotosel girince kapı geri açmıyorsa motor yönünü (6DIP) switch on yapınız (Right Install)

  Motor çalışma süresi ayarı: Motorlu çalışma süresi 100s 5s ile ayarlanabilir. kapı açma sınır konumunda açılır ve kapanış sınırı switch motorun kapanış çalışan zamanı karşılar iken kapı durduğunda basın S4 düğmesine kapıyı kapatmak için. Basın S4 kapı kapatma sınır switch konumunda kapalı ve switch motorun çalışma süresi açılması. (Sadece bu ikisi arasında bir işlem seçmek için gerekli olan açılış sınırıdır karşılar iken kapı durur zaman kapıyı açmak için düğmeye basın. DL3 tutar sürecinde yanıp söner ve motor sınır konumunda durur sonra kapalı olacak. Çalışma zaman ayarı) bitmiş olur.

  Direnç ayarı: açma / kapama direnci değiştirmek için PO tansiyometre P.Open / P.Close ayarlayın. Direnç (güç ayarı) için kapının ve motorun güçüne göre ayarlayabilirsiniz.

  Yumuşak durdurma hızı ayarı: PO tansiyometre PT3 (Soft Speed) ayarlayın yumuşak duruş hızını ayarlamak için. Hız (yumuşak durdurma zamanı etkili olduğunda Yumuşak duruş hızı ayarı sadece o zaman çalışır) Sola doğru çevrilirse motor zaman iner

  Otomatik bahçe kapısı kartı ve uzaktan kumandası

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu