Somfy Otomatik Sürgülü Bahçe Kapısı Motorları - Yana Kayar ve Dairesel Acılır

Ahşap, metal veya PVC’den yapılmış her türlü yeni veya mevcut kapıyı otomatikleştirebilirsiniz.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Somfy Otomatik Kapı Motoru ve Bahçe Kapısı

  Somfy Motorlu Kapılar Rahatlığına doğrudan erişim.

  Gündüz veya gece, yağmurda veya rüzgârda, bahçe kapınızı arabanızın içinden açıp kapamanızın rahatlığını hayal edin!

  Şimdi, artık kapılarınızı açmak için arabanızdan çıkmak zorunda değilsiniz. Yolda güvenlik tehlikesine neden olmadan mülkünüze hızlı bir şekilde girmenize veya çıkmanıza izin vermek için birkaç saniye içinde otomatik olarak açılırlar.

  Ek olarak, Somfy kapı açıcıları mülkünüzün güvenli ve güvenilir bir şekilde korunmasını garanti eder ve potansiyel davetsiz misafirlere karşı koruma sağlayan ek güvenlik özellikleri sunar. Güvenebileceğiniz güvenilir bir çözüm!

  Kapınızı çalıştırmak için bir Somfy motor ve kontrol sistemi kurun;

  Daha fazla güvenlik

  Engel tespiti: Kapılar veya garaj kapıları bir engelle karşılaşırsa, bir kerede durur ve hareketlerini tersine çevirir.

  Batarya çalışması her zaman mümkündür: Yedek batarya 10 açılma ve kapanma döngüsüne izin verdiği için elektrik kesintilerinde bile garaj ve kapı kapıları her zaman açılabilir.

  Kırılmaz radyo yayını (Uzaktan Kumanda): Radyo Teknolojisi Somfy, 16 milyon kombinasyonlu otomatik yayın koduyla radyo yayınını güvence altına alıyor. Hiç kimse kodunuzu kıramaz.

  Daha fazla konfor

  Açma hızı (Axovia için yaklaşık 8 saniye ve Axorn için 12 saniye), ayrıca yumuşak başlangıç, yumuşak durdurma mekanizması, sabırsız kişilerin bile çok uzun süre beklemelerine gerek kalmayacak!

  İki tür kapı açacağı: İki çözüm vardır; yarı otomatik ve tam otomatik (programlanabilir bir zaman aşımından sonra kapılar kapanır). Standart Axovia motorizasyon sistemleri, araçlar için toplam açıklık ve yayalar için kısmi açıklık sunar.

  Sessiz: Tüm Somfy ürünleri inanılmaz derecede sessiz.

  Aydınlatma: kapılar açıcıları, iki dakika boyunca devam eden ve son 16 saniye boyunca kademeli olarak kararmakta olan tamamen bağımsız ve otomatik bir aydınlatma sistemini entegre eder. Bu, garajda ayrı bir ışık kaynağına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

  Somfy Otomatik kapı sistemleri ve bahçe kapısı motorları uygulaması yapılmaktadır. Kapınızın ağırlık uzunluk gibi ölçülerine göre değişiklik göstere bilir.

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu