Otomatik kaldırma bariyerleri nelerdir

Garajlarda kullanılırsa, bariyerlere, bara uygulanan, 90 ° ’de katlanmasına izin veren, çok düşük tavanlı iç mekan kurulumu için özel kırılan kol aparatı takılabilir.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Otomatik Kollu Otopark Bariyerleri

  Otomatik Kollu Otopark Bariyerleri

  Otomatik kaldırma bariyerleri nelerdir

  Otomatik engelleri, araç erişimini yönetmek için kullanılan araçlar olarak tanımlayabiliriz, hem özel hem de ücretli otoparkları yönetmek veya belirli alanlardaki veya yollardaki erişimi kontrol etmek için idealdir. Otomatik bir kapıdan çok daha hızlı olan bir bariyer, çalışma saatlerinde fabrikalardan ve depolardan araçların giriş / çıkışında ve malların yüklenmesi / boşaltılmasında, daha sonra şirketler kapandığında otomatik bir kapı ile erişimi önlemek, gelişmiş garantiyi sağlamak için oldukça yararlıdır.

  Otomatik bariyerleri tipi

  Otomatik bariyerler, yönetilecek açıklığın genişliğine ve çubuğun görünürlüğüne ( yansıtıcı yapışkanlı veya LED ışıklı çubuklar) göre seçilmelidir.

  Çok sayıda kullanıcı içeren toplu erişim için, sürekli ve hızlı açılma ve kapanmayı garanti edebilecek alçak gerilim bariyerlerini seçmenizi öneririz.

  Otomatik kollu bariyerlerinin özellikleri

  Şirket tarafından yapılan tüm mekanizmalar, endüstriyel, ticari ve garaj kapılarının ve kapılarının kullanım sırasında sahip olması gereken test yöntemlerini ve güvenlik gereksinimlerini temsil eden UNI EN 12445: 2002 ve UNI EN 12453: 2002 özellikli sektör yönetmeliklerine uygundur.

  Mevcut farklı kurulumlarda kullanılmak üzere, cihazlar değişken uzunluktaki çubuklarla yapılır. Bu inşaat yöntemi, çok çeşitli olasılıklarda 3, 4, 5, 6 ve 7 metreye kadar açıklıkların kullanılmasına izin verir.

  Çubuklar kısa olduğunda ve uzunlukları arttıkça açılma süreleri doğal olarak kısalır. Ancak, birkaç saniyeden bahsediyoruz: 3 metreye kadar çubuklu bir mekanizmanın açılması 2,2 ”alırsa, 6 metreye kadar çubuklu mekanizmanın tamamen açılması 5” sürer. Yoğun trafikte bile açılışın kullanılabilirliğini etkilemeyen saygın zamanlar.

   

  Bariyer fotosellerin kurulumuna hazır

  Düşük voltajlı modeller, güç olmasa bile mekanizmanın çalışmasına izin veren isteğe bağlı piller kullanır.

  Garajlarda kullanılırsa, bariyerlere, bara uygulanan, 90 ° 'de katlanmasına izin veren, çok düşük tavanlı iç mekan kurulumu için özel kırılan kol aparatı takılabilir.

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu