Otomatik Kapı Neden Çalışmaz

Otomatik kapınızı emin ellere teslim edin her şey orjinal parçalarla size daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Otomatik Kapı Neden Çalışmaz

  Otomatik kapı çalışmıyor mu? Biz yardımcı olabiliriz.

   Otomatik Kapı Servis Ağımız Size En İyi Hizmeti Sunabilir.

  Otomatik kapılarınız çalışmıyorsa, hızlı bir çözüm bulmanız gerekir. En iyi ihtimalle, problem, iş yerinizi olumsuz yönde etkileyecektir. En kötüsü, yapınızın erişilemez olduğu ve iş için açamadığı anlamına gelebilir.

  Otomatik Kapı Şirketi'nde, kapsamlı bir 24 saat onarım hizmeti sunuyoruz. Amacımız, işlem yapmaya devam etmenize yardımcı olmak için otomatik kapılarınızın mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışmasını sağlamaktır. İster mevcut bir müşteri olun, ister ilk defa bizimle iletişime geçiyor olun, otomatik kapılarınızla ilgili her türlü sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.

  Tereddüt etmeyin – Uzman Ekibimizi Arayınız.

  Otomatik kapılar, hasar görürse, uzman dikkat gerektiren bir dizi karmaşık elektrik bileşenini kullanır. Otomatik kapı arızası durumunda ilk adım, üreticiyle veya tedarikçiyle iletişim kurmaktır. Kapılar hala garanti kapsamındaysa, şirket sorunu gidermek için birisini gönderecektir.

  Kapılar garanti sürelerini geçerse, otomatik kapı uzmanını aramanız gerekebilir. Otomatik Kapı Şirketi'nde, aşağıdakileri kapıları tamir ediyoruz:

  • Her türlü otomatik kapı (Yana kayar kapı, Kanatlı Kapı ve Bahçe Kapısı)
  • Panjurlar (elektrik ve manuel)
  • Otomatik radarlı kapılar
  • Endüstriyel kapılar
  • Otomatik bariyerler ve kapılar

  Sektördeki en hızlı teslimat süreleri ile tüm çağrıları mümkün olan en kısa sürede yanıtlıyoruz. Acil durum çağrılarına öncelik olarak cevap vereceğiz ve aynı zamanda programlı bir onarım servisi sunabiliyoruz.

   

  Otomatik kapı tamir yılda 365 gün

  Problemler çoğu zaman en rahatsız edici zamanlarda gelir. Tatilinizde, Bayram tatili, hafta sonu veya standart çalışma saatleri dışında bir sorun olduğunda; Otomatik Kapı Şirketi yardımcı olabilir. 24 saat açık bir onarım hizmeti sunuyoruz, bu sayede otomatik kapılarınız açık kalmadan size daha iyi hizmet sunuyoruz.

  Otomatik kapılara sahip bir işletme sahibiyseniz ve işlevsellik sorunları yaşıyorsanız, bugün Otomatik Kapı Şirketiyle iletişim kurun. Otomatik kapıları kurmak isterseniz, Telefondan her türlü destek hizmeti Gereksinimleriniz için bir dizi çözüm sunar. 0(216) 315 16 16 numaralı telefondan bizi arayın ya da size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için çevrimiçi bir mesaj gönderin. 0(501)2105151

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu