Otomatik İki Kanatlı Kapılar Motor Çeşitleri

Menteşeli kanatlı kapı olarak da bilinen iki kanatlı kapı "klasik" kapıdır.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  İki Kanatlı Dairesel Açılır Elektrikli Otomatik Kapı Motorları

  İki Kanatlı Dairesel Açılır Elektrikli Otomatik Kapı Motorları

  İki kanatlı kapı motoru

  Menteşeli kanatlı kapı olarak da bilinen iki kanatlı kapı “klasik” kapıdır. Kullanımı, hem mekânın nedenlerinden (çalışma boyutları diğer açıklıklardan daha küçüktür) hem de estetikten kaynaklanmaktadır: sadece büyük evlerin girişindeki büyük ferforje kapıları düşünün.

  İki kanatlı kapılar için motor: “harici” modeller

  Teknik, çok çeşitli durumlar için uygun ve açılış gereklilikleri ile bağlantılı tüm problemleri çözebilecek birçok çözüm sunar.

  İki tip otomasyon olduğunu söylemeye başlayalım: daha hızlı ve daha güvenli açma için kodlayıcı ile 230 Volt veya 12-24 Volt. Tabii ki, 3, 4 veya 5 metrelik açıklığa uygun, konut, kat mülkiyeti veya endüstriyel kullanım için tasarlanmış ekipmanlardan bahsediyoruz. CE ve ISO yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilen sistemler.

  Düşük voltajlı modeller, güç kaynağı kesintiye uğradığında da çalışmasını sağlayan isteğe bağlı pillerle (AKÜ) donatılabilir. Güvenliğe dikkat, yavaş açma ve kapama işlemine neden oldu ve malzemelerin sağlamlığı, sürekli ve yoğun kullanıma maruz kalan yerlerde kurulum için uygun olmasını sağlar.

  Doğal olarak, sadece güvenlik değil, aynı zamanda konfor: maksimum çalışma sessizliği sağlar.

  Kurulum işlemlerinde de bir düşünce: elektrikli üst bağlantılar sayesinde kolaylaştırılmıştır. Bu, açık havada “yüzeyde” kullanılmak üzere tasarlanmış sistemler için geçerlidir.

  İki kanatlı kapı için motor: yeraltı modelleri (Gömme motor)

  Ancak, yeraltı kurulum sistemler de var. Bu durumda da 230 veya 12-24 V motor hakkında konuşuyoruz. Karakteristik özelliği, sınırlı ve dar alanlar için ideal bir çözüm olmalarını sağlayan minimum genel boyutlarıdır. Powertech ve Stark desteği tarafından sunulan iki model, konut ve kat mülkiyeti kullanımına uygun,  motorlar kapı uzunlukları maksimum 1.8m açıklık veya 3.5m'ye kadar çıkabiliyor. Sorunsuz dış mekan çalışması için IP67 koruma sınıfı. Yeraltı motorlar büyük sütunlar için de uygundur. Gerçekten 360 ° çalışma için tasarlanan modellerin açılma açıları için sınırı yoktur.

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu