Bahçe Kapısı Otomatik ve Otomasyon Sistemi

Otomatik bahçe kapısı otomasyon rahatlığınızı ve soğuk kış günleri için rahatlığınızı düşünmektedir.

Çözüm Hattı

0 (216) 315 16 16

e-mail adresimiz

info@cydotomasyon.com

BLOG

  Bahçe Kapı Otomasyonu

  Konforlu Bir Yaşam Sunar
  Powertech Bahçe Kapısı Otomasyon Sistemleriyle yağışlı, soğuk yada sıcak günlerde aracınızdan inmeden ve elle açma zahmetini çekmeden bir tuşa basarak kapınız açılır ve kendiliğinden kapanır. Bırakın tekrar kapanması gerektiğini o düşünsün.

  Kontrollü Geciş İmkanı
  Uzaktan kumanda yada buton olmadan elle hareket ettirilemediği için yabancıların girmesini istemediğiniz alanlar için mükemmeldir. Powertech Bahçe Kapısı Otomasyon Sistemleri kapınızda güvenilir ve sağlam bir bekçi gibi görev yapar.

  Manuel Kullanım İmkanı
  Elektrik kesintilerinde pratik bir şekilde motoru devre dışı bırakabilir ve kapınızı manuele alabilirsiniz. Bu sayede kapıyı elle rahat bir şekilde açıp geçiş yapmanız mümkün.

  Her Kapıya Uygun Çözümler
  Siz kapınızı zevkinize ve mimari cephenize göre yaptırdınız. Kapınız ağırlığına, büyüklüğüne, malzemenin cinsine bakılmaksızın Powertech Bahçe Kapısı Otomasyon Sistemleri her tür kapıya uyarlanabilir hiç bir sorun olmadan farklı motor tipleriyle her kapıda başarıyla kullanılabilir.

  Uygulama Kolaylığı
  Powertech Bahçe Kapısı Otomasyon Sistemlerinin müşteri mülkiyetine zarar vermeksizin, her ortamda, uygun montaj tercihleriyle kısa sürede montaj yapılabilme özelliği müşteriler tarafından tercih edilmesinin başka bir sebebidir.

  Uzun Ömürlüdür
  * Güçlü paslanmaz özellikte , tozlara karşı korumalı, kolayca temizlenebilen gövde ve bu gövde içerisinde mekanizmalar güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir

  Otomatik Kapı Motoru ve Bariyer Sistemleri İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul

  0 (216) 315 16 16
  0 (216) 505 51 51

  info@cydotomasyon.com

  İletişim Formu